KONST / Litografier / Färglitografi 13272359
nr 1327 2359
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 319/375, daterad 1985, Strandvägen med Djurgårdsfärjan. Motivet: 28x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:59:26
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger